Psychiatra dla Ciebie w MEDICO! Jedynie Sprawdzeni Specjaliści...

"Ten, kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachowywać radosny umysł."

Leonardo da Vinci

Psychiatria to coś więcej niż rozmowa...

Dobry psychiatra przynosi spokój i równowagę do życia Pacjenta! Codzienny stres, kłopoty zawodowe, rodzinne, choroba dziecka i wiele innych mogą powodować występowanie zaburzeń nastroju takich jak depresja. Często występującym objawem jest też lęk, zaburzenia snu, bezsenność, nerwowość, wybuchowość, zaburzenia sfery seksualnej, brak siły, energii i chęci do życia. W niektórych przypadkach występują również myśli rezygnacyjne, a nawet samobójcze. Są to częste stany, którymi zajmuje się psychiatra. Codzienny stres i pęd życia może powodować wiele innych objawów np. somatycznych, które wynikają ze stanu psychicznego. Dobry psychiatra zanim zacznie leczenie objawów z ciała uznając, że wynikają one ze stanu psychicznego zleci badania laboratoryjne i obrazowe w tym,  jeśli to konieczne wysokospecjalistyczne jak np. TRUS (USG transrektalne). Psychiatra często korzysta z konsultacji takich specjalistów jak kardiolog, neurolog, gastrolog, chirurg czy proktolog. Przynosi to maksimum bezpieczeństwa i profesjonalną diagnozę, którą psychiatra leczy w sposób najbardziej skuteczny.

 

Psychiatra to lekarz, który całą swoją uwagę i wiedzę poświęca pacjentowi, etyka lekarska zobowiązuje psychiatrę go do zachowania tajemnicy w atmosferze dyskrecji i zaufania. Psychiatra nie ocenia, nie mówi co masz zrobić. Proces powrotu do pełni komfortu psychicznego dobry psychiatra opiera na wzajemnej partnerskiej relacji z pacjentem.

W MEDICO konsultują jedynie doświadczeni specjaliści, dla których komfort pacjenta i skuteczność leczenia w oparciu o najnowsze światowe wytyczne stanowi najwyższą wartość. Psychiatra w naszym zespole to dr Joanna Łacisz, która doświadczenie zdobywała i kontynuuje jej pogłębianie w szpitalu im. Babińskiego, Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,  Specjalistycznym Szpitalu w Zgierzu i poradniach ambulatoryjnych. Nasz Psychiatra zajmuje się leczeniem wszystkich zaburzeń psychicznych osób dorosłych i w podeszłym wieku, a wszczególności leczeniem psychiatrycznym zaburzeń takich jak:  

W MEDICO zaufanie to podstawa współpracy z Pacjentem! Dobry Psychiatra pomoże odzyskać siły!